Hakkımızda
Hakkımızda Hakkımızda Yatırımımızı Sanata Dönüştürdük
Hakkımızda Yapılarınız İçin Profesyonel Çözümler 1975 yılında aile şirketi olarak yola çıkan firmamız İmamoğlu A.Ş. adı altında nalburiye ve hırdavat malzemeleri satışı ile başlayan ticari hayatımız perakendeciliğin verdiği tecrübe ile üretim sektörüne adım atmamızı sağlamıştır. 1989 yılında Sinop’un Boyabat ilçesinde inşaat çivisi üretimi ile sanayiciliğe adım atan firmamız, devamında tavlı tel, saman teli, yağlı balya teli gibi ürünleri de üreterek üretim alanlarını genişletmiştir.

Yeni bir ruh, yeni bir ekip ve yeni bir vizyon ile yoluna devam eden firmamız yukarıda belirtilen üretimlerine 2005 yılında polietilen su depolarını da ekleyerek sektöründe ürün gamını arttırmıştır.

İmamoğlu A.Ş, yenilenmiş üretim alt yapısı ve geçmişten gelen tecrübesi ile  yenilikçi ürünleri pazara sunarak, ürün yelpazesini hem üretim hem de tedarik anlamında genişleterek var olmayı hedeflemiştir. Bu kapsamda 2009 yılında İmpor markası altında Isı Yalıtım Ürünleri ve İmpor Yapı Kimyasalları ürünleri ile üretim tesislerine yenilerini ekleyerek yalıtım sektöründe yerini almıştır.

Globalleşen dünyada yurtdışı pazarlarına da satış yapan firmamız ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kalitesi ile beğeni toplayan ürünlerimizi yeni pazarlara sunmak ve yeni üretim teknolojilerini takip ederek farklı ve yeni ürünlerin siz müşterilerimize sunulması hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Mustafa İmamoğluYönetim Kurulu Başkanı
Tanıtım Videosuİmamoğlu Çivi ve Tel Sanayi Ticaret A.Ş.
HizmetlerUzman Ekip ile Profesyonel Hizmetler

1975 yılında aile şirketi olarak yola çıkan firmamız İmamoğlu A.Ş. adı altında nalburiye ve hırdavat malzemeleri satışı ile başlayan ticari hayatımız perakendeciliğin verdiği tecrübe ile üretim sektörüne adım atmamızı sağlamıştır.

<b>Üretim</b> Hizmetleri Üretim Hizmetleri Günümüzün modern imalat işletmelerinin tümünde kaçınılmaz olarak üretim planlaması işlevi vardır. <b>Teşvik</b> Hizmetleri Teşvik Hizmetleri Satışın önemli aşamalarından ve fiili olarak tamamlanmasını sağlayan aşamalarından biri sevkiyattır. <b>Sevkiyat</b> Hizmetleri Sevkiyat Hizmetleri Satışın önemli aşamalarından ve fiili olarak tamamlanmasını sağlayan aşamalarından biri sevkiyattır. <b>Satış Sonrası</b> Hizmetler Satış Sonrası Hizmetler Yeni üretim teknolojilerini takip ederek farklı ve yeni ürünlerin siz müşterilerimize sunulması hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Dünün Bilgi ve Birikimi, Bugünün Teknolojisi Globalleşen dünyada yurtdışı pazarlarına da satış yapan firmamız ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kalitesi ile beğeni toplayan ürünlerimizi yeni pazarlara sunmak ve yeni üretim teknolojilerini takip ederek farklı ve yeni ürünlerin siz müşterilerimize sunulması hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Kalite ve Güvenle 1975 'denKalite ve Güvenle
Profesyonel Ekip 100 +Profesyonel Ekip
Kapalı Üretim Tesisi 30000Kapalı Üretim Tesisi
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Sizden Gelen Görüş ve Öneriler görüş ve önerileriz bizim için değerli