Teşvik Hizmetleri
Teşvik Hizmetleri Teşvik Hizmetleri Uzman Ekip ile Profesyonel Hizmetler Yılların verdiği tecrübe ve özgüven ile her zaman yanınızdayız. Kaliteli, mükemmel işçiliğimizle tüm ürünlerimizi sizin için üretiyoruz. Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Dokümanlar İmpor Katalog.pdf
Teşvik Hizmetleri

Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Mesleki Yeterlilik Belgesini almayanlar artık çalıştırılamayacaktır.

SCOM Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. ile İmamoğlu Çivi ve Tel Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Tek Nokta Başvuru Üretici Firma Protokolü imzalanmıştır.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli meslekler arasında olan;

# Yeterlilik Kodu Yeterlilik Adıs
1 12UY0048-3 Duvarcı (Seviye 3)
2 12UY0057-3 Isı Yalıtımcısı (Seviye 3)
3 16UY0253-2 İnşaat İşçisi (Seviye 2)
4 12UY0051-3 Seramik Karo Kaplamacısı (Seviye 3)
5 11UY0024-3 Sıvacı (Seviye 3)

Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Mesleki Yeterlilik Belgesini almayanlar artık çalıştırılamayacaktır. Kanun kapsamında sınavlarda başarılı olan kişilerin sınav ve belge masrafları İşsizlik Fonundan karşılanacaktır.

İmamoğlu, Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olacak belgelendirme faaliyetleri ile, yukarıdaki meslek faaliyetlerinin uzman kişiler tarafından yapılmasını, bu sayede ülkemizdeki işçilik kalitesinin arttırılmasını, montaj hatalarına bağlı müşteri şikayet ve maliyetlerinin asgariye indirilmesini ve rekabet gücünün artırılmasını hedefliyor ve Mesleki Yeterlilik Belgesi almasına destek veriyor.

Tek Nokta Teşvik Başvurusu - Üretici Firma Protokolü kapsamında meslek erbapları ve nitelikli ve kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde ve hizmette verimlilik sağlanması, İmamoğlu‘nun ürettiği ürünleri kullanan ustaların bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olması için İmamoğlu, TÜRKAK’tan akredite ve MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş USCOM Uluslararası Belgelendirme Hiz. Ltd. Şti. ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır. MYK Belgesi sınavları USCOM tarafından yapılacaktır.

Sınav sürecinde yazılı ve uygulama sınav ücretleri İmamoğlu tarafından tek nokta ödeme sistemi ile karşılanacaktır. Sınavlarda başarılı olan kişiler Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olacaktır.

Sınavda başarı olan adayların sınav ve belge ücretleri İşsizlik Sigortası Fon'undan karşılanacaktır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyen adayların, 3 sınav hakkı vardır. İlk sınavlarında başarısız olan kişiler ücretsiz 2 sınav hakkına sahiptir. MYK Yeterlilik Belgeleri özel baskı merkezinde taklit edilmeyecek bir şekilde üretilmekte ve yanında Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı verilmektedir.

MYK Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, meslektaşlarımızın arasında bir adım önde olabilmek isteyen kişilerin taleplerini USCOM ve İmamoğlu’nun aşağıdaki iletişim adreslerine iletmeleri gerekmektedir.

USCOM Uluslararası Belgelendirme Hiz. Ltd. Şti.
İçmeler Mah. Kauçuk Sok. No:4 /3 Tuzla, 34947, İstanbul, Türkiye
E-mail: info@uscom.com.tr
Tel: +90 216 441 7063
Tel: 0850 255 0695 (MYK)
Tel: +90 530 068 6251
www.uscom.com.tr

İmamoğlu Çivi ve Tel Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Hükümet Cad. No:20 Boyabat / Sinop
Telefon: +90 368 315 16 16
E-Posta: info@impor.com.tr
Web: www.impor.com.tr

Mesleki Yeterlilik Belge zorunluluğu hakkında bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.
https://www.myk.gov.tr/
https://www.myk.gov.tr/belgezorunlulugu

Her türlü soru için ALO 170 iletişim merkezi 7/24 hizmet sunmaktadır.
Dünün Bilgi ve Birikimi, Bugünün Teknolojisi Globalleşen dünyada yurtdışı pazarlarına da satış yapan firmamız ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kalitesi ile beğeni toplayan ürünlerimizi yeni pazarlara sunmak ve yeni üretim teknolojilerini takip ederek farklı ve yeni ürünlerin siz müşterilerimize sunulması hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Kalite ve Güvenle 1975 'denKalite ve Güvenle
Profesyonel Ekip 100 +Profesyonel Ekip
Kapalı Üretim Tesisi 30000Kapalı Üretim Tesisi
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Sizden Gelen Görüş ve Öneriler görüş ve önerileriz bizim için değerli