TR | EN
Hakkımızda
1989 Yılında İnşaat Çivisi üretimi ile sanayiciliğe adım atan firmamız, devamında Tavlı Tel, Saman Teli, Yağlı Balya Teli ve Çubuk Tel gibi ürünleri de üreterek üretim daracığını genişletmiştir.

Yeni bir ruh, yeni bir ekip ve yeni bir vizyon ile yoluna devam eden firmamız yukarıda belirtilen üretimlerine 2005 yılında Polietilen Su depolarını da ekleyerek sektöründe ürün gamını arttırmıştır.

İmamoğlu A.Ş, yenilenmiş üretim alt yapısı ve geçmişten gelen innovative ürünleri pazara sunma yetkinliğinin verdiği güçle, ürün yelpazesini hem üretim hem de tedarik anlamında genişleterek var olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda 2009 yılında İmpor EPS Strafor ve İmpor Yapı Kimyasalları markaları ile üretim tesislerine yenilerini ekleyerek yalıtım sektöründe yerini almıştır. EPS Mantolama sistemlerine alternatif ürün olan EPS Dış Cephe Kaplama ve Dekoratif Ürünlerin de üretimi ile yalıtım sektöründe ağırlığını arttırmıştır.

Globalleşen dünyada yurtdışı pazarlarına da satış yapan firmamız ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kalitesi ile beğeni toplayan ürünlerimizi yeni pazarlara sunmak ve yeni üretim teknolojilerini takip ederek farklı ve yeni ürünlerin siz müşterilerimize sunulması hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

MUSTAFA İMAMOGLU
Yönetim Kurulu Baskanı